Poznaj 3 wskazówki, dzięki którym wreszcie opanujesz akordy barowe

99,9% gitarzystów ma problem z opanowaniem chwytów barowych! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak można szybciej i łatwiej nauczyć się grać akordy barowe, odbierz bezpłatny poradnik "Akordy barowe bez tajemnic". Wpisz swoje imię oraz adres e-mail i kliknij przycisk "Chce opanować akordy barowe!"

Czego nauczysz się z tego poradnika?

Otrzymasz 3 lekcje video, a w nich praktyczne wskazówki, które możesz natychmiast wdrożyć, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie ci chwytać akordy barowe

Poznasz błędy początkujących gitarzystów, które sprawiają, że podczas chwytania akordów barowych pojawia się nieprzyjemne brzęczenie

Nauczysz się używać mniej siły do wciskania akordów, a jednocześnie osiągniesz lepszy efekt - akord barowy wreszcie będzie dobrze brzmiał! A to wszystko dzięki dobrej technice gry!


Kto powinien skorzystać z tego poradnika?

Jeśli jesteś osobą, która nie potrafi w ogóle grać akordów barowych...

...to koniecznie obejrzyj te lekcje! Dzięki temu od samego początku będziesz w stanie chwytać akordy barowe poprawnie i możliwe, że opanujesz je nawet w kilka dni!


Jeśli podczas grania akordów barowych słyszysz brzęczenie i mimo prób nie potrafisz ich opanować...

...to jesteś tą osobą, dla której stworzyłem ten kurs!

Przede wszystkim zrozumiesz jakie błędy popełniają początkujący gitarzyści i co sprawia, że akordy barowe są dla początkujących trudne.

Ale później poznasz wskazówki, które możesz od razu wdrożyć. A dzięki nim nauczysz się akordów barowych i od tego momentu będziesz w stanie zagrać każdą piosenkę jaką tylko zechcesz!


Uwaga! Samo obejrzenie poradnika nie wystarczy! Dopiero gdy wdrożysz poznane wskazówki nauczysz się grać akordy barowe.


KTO POPROWADZI KURS?

 

Grzegorz Myszor, gitarzysta, twórca kanału JakZagrac.pl, z którego co miesiąc korzysta ok. 40,000 gitarzystów z Polski i polonii na świecie.

Na gitarze gra już ponad 11 lat. Stworzył stronę ChwytyGitarowe.com, dzięki której początkujący gitarzyści mogą poznawać podstawowe akordy. 

Prywatnie wielki fan muzyki filmowej. Jego wielką miłością są góry. Zamierza zdobyć Wielką Koronę Tatr - 14 najwyższych tatrzańskich szczytów (obecnie 2/14). Uwielbia podróże i gdy tylko może czas spędza na najróżniejszych aktywnościach ;-)

Do naszej społeczności należy już ponad 9,800 osób!

Dołącz do nas!

Naucz się grać akordy barowe! Obierz bezpłatny poradnik

Wpisz poniżej swoje imię oraz adres e-mail i kliknij przycisk "Odbieram bezpłatne materiały!".